امروز: 99/04/17
پيام تبريک مديرعامل محترم شرکت کارگزاري رسمي بيمه نسيم صبح اميد به مناسبت عید نوروز

حمد و سپاس پروردگار منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ کارگزاری رسمی بیمه نسیم صبح امید توانست با سعی و تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت حمایت بیمه گذاران محترم گروه صنعتی ایران خودرو و سایر بیمه گذاران گرانقدر، با ارتقاء خدمت‌رسانی و پشتیبانی تولید کشور بالاخص در گروه معظم ایران خودرو همچنین ارتقای سلامت گام‌های بلندی بردارد و به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.
 
سال1399 هجری شمسی را در حالی آغاز می کنیم که تاکنون توانسته ایم با یاری خداوند متعال و همت همکاران صدیق و زحمتکش ، شاهد دستاوردهای قابل توجهی باشیم و امید که از این پس نیز روند رو به رشد ادامه یابد. ما برآنیم تا با بهره گیری از نیروی انسانی با تجربه وکارآمد و با استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، در راستای اهداف و برنامه های شرکت های کارگزاری و خدمات بیمه ای به ارتقای سلامت اداری و مدیریتی و گسترش آگاهی عمومی، اقدام کنیم و به گونه ای عمل نمائیم تا سطح رضایتمندی ذینفعان افزایش یابد.
 
اینجانب ضمن آرزوی سلامت و تندرستی برای همکاران محترم و همه شهروندان ایرانی، فرا رسیدن”عید نوروز باستانی“ و آغاز سال نو را صمیمانه تبریک و شاد باش عرض کرده و برخود لازم می دانم به پاس خدمات صادقانه و تلاش های شما در سال گذشته، مراتب سپاس خود را به جنابعالی، خانواده محترم و خدمتگزاران این صنعت تقدیم کنم.


داود مقدم

عضو هيئت مديره و مديرعامل

1399/01/01 :تاریخ